E. Schuster-Lang - Krajina u vody

Olej na plátně, 60x74,5 cm. Signováno vlevo dole E Schuster-Lang. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

E. Schuster-Lang
301239. Krajina u vody
Dražba ukončena:05.10.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč