český malíř po pol. 20. stol. - Kytice

Olej na plátně, 39x30 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř po pol. 20. stol.
4447. Kytice
Dražba ukončena:30.03.2016 18:47:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč