Buddy - Po volbách tam nesmíš

Nejdelší strana: 50 cm

Litografie, 41x50 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Číslováno 3/25. Volný list.

Buddy
108762. Po volbách tam nesmíš
Dražba ukončena:07.01.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.12.2023 2:20:10 10418