A.J. Alex - Železárny Báňské a hutní společnosti v Třinci 1933

Litografie, 29x41 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. J. Alex. Volný list.

Stav: Volný list v deskách.

Nejdelší strana: 65 cm

90607. Železárny Báňské a hutní společnosti v Třinci 1933
Dražba ukončena:26.02.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (26.02.2023 12:31:00) 5057