A.J. Alex - Útok jízdy

Olej na překližce. 35x44 cm Signováno vpravo dole A.J. Alex. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

302219. Útok jízdy
Dražba ukončena:18.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč