A.J. Alex - Soubor 11- ti grafických listů

Lepty, od 13x11 cm do 16x16 cm. Signovány A.J. Alex. Paspartovány.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

28590. Soubor 11- ti grafických listů
Dražba ukončena:14.03.2019 21:12:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč