A.J. Alex - Legenda o svatém Prokopu - cyklus 30 leptů k básni Jaroslava Vrchlického

rozměry desek: 36x25 cm, rozměry leptů: 16x14 cm, lepty signovány vlevo dole A.J. Alex

Pozn.: Vydala Žikešova edice v Praze roku 1935. Vydáno ve 375 výtiscích, tento má číslo 156. Desky mírně poškozeny.

13089. Legenda o svatém Prokopu - cyklus 30 leptů k básni Jaroslava Vrchlického
Dražba ukončena:12.10.2017 18:09:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 900 Kč