rozměry desek: 36x25 cm, rozměry leptů: 16x14 cm, lepty signovány vlevo dole A.J. Alex Pozn.: Vydala Žikešova edice v Praze roku 1935. Vydáno ve 375 výtiscích, tento má číslo 156. Desky mírně poškozeny.