A.J. Alex - Hrubá skála s Troskami

Litografie, 38x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou A.J. Alex. Volný list.

89225. Hrubá skála s Troskami
Zbývá:2 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč