Afrika 20. stol. - Maska XII.

Nejdelší strana: 31 cm

Dřevo, celková délka 31 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afrika 20. stol.
124341. Maska XII.
Dražba ukončena:29.09.2024 20:54:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč