Afrika 20. stol. - Maska VIII.

Nejdelší strana: 32 cm

Dřevo, celková délka 32 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Afrika 20. stol.
124374. Maska VIII.
Dražba ukončena:29.09.2024 21:13:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč