Afrika 20. stol. - Africký meč II.

Nejdelší strana: 90 cm

Celková délka 90 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Afrika 20. stol.
124325. Africký meč II.
Dražba ukončena:29.09.2024 20:46:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč