A. Schart - Akt pod rozkvetlou růží

Olej na kartonu, 52x44 cm. Signováno vpravo dole A. Schart. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

300678. Akt pod rozkvetlou růží
Dražba ukončena:09.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč