Lepty, cca 16x14 cm. Signovány A.J. Alex. Cyklus 30 leptů k básni Jaroslava Vrchlického. Vydala Žikešova edice v Praze, r. 1935. V původních deskách. Pozn.: Papír mírně poškozen.