A. Hála, Václav Trefil,... - Konvolut 5 grafických listů

3x dřevoryt, 2x litografie, od 19x14 cm do 22x31 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

84672. Konvolut 5 grafických listů
Dražba ukončena:25.09.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.09.2022 19:33:13 1101