Antonín Bukolský - Zátiší s ovocem a paprikami

Olej na desce, 67x60 cm. Signováno vlevo dole Bukolsky. Rámováno.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

114101. Zátiší s ovocem a paprikami
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč