. - Biblí česká, to jest Svaté Písmo

Kniha, 38,5x27 cm, dva svazky. Obsahuje množství dřevorytů a 4 celostránkové mědirytiny. Ozdobné inciály a reliéfy. V prvním svazku: Knihy Mojžíšovy. Ve druhém svazku: Knihy Proroků a knihy Makabejských, jako přívazek Nový Zákon. z r. 1769. Vydáno v Praze r. 1771 nákladem Dědictví sv. Václava. Původní celokožená vazba z roku 1784 a vlastnický monogram J.F.
8 nárožníků s puklami na přední i zadní desce, tlačená kůže, dochované háčkové spony. Na předsádkách rukopisné rodinné záznamy z 19. století. Konzultováno a posouzeno Bořkem Neškudlou, PhD.

Pozn.: Vazba poškozena.

.
26562. Biblí česká, to jest Svaté Písmo
Dražba ukončena:17.01.2019 18:28:19
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:36 000 Kč