.. - Německý ovčák

Keramika, výška: 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
84285. Německý ovčák
Dražba ukončena:12.10.2022 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.09.2022 13:49:49 3822