.. - Dvojice dekorativních slánek v podobě ptáků, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", výška 13 cm, hrubá hmotnost 305, 85 g

Nejdelší strana: 13 cm

vydraženo certifikát
..
124462. Dvojice dekorativních slánek v podobě ptáků, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", výška 13 cm, hrubá hmotnost 305, 85 g
Dražba ukončena:06.10.2024 20:38:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč