Vydání dle vulgáty, díl II., ilustroval Gustav Doré, vydal J. Otto, Praha 1892. Obsahuje celostránkové ilustrace, kniha vyzdobena na všech stránkách. Celoplátěná zdobená reliéfní zlacená vazba, 43x33 cm. Pozn.: Vazba je mírně poškozena.