Neznámý autor - Konvolut 25 uměleckých katalogů

Monografie, výstavní katalogy, Oty Bubeníčka, Karla Holana, Mikuláše Aleše, Česká krajina v obrazech ( Kosárek, Chittussi, Kaván ), Luďka Maróda, Václava Rabase, V.V. Rožděstvenského, malířství 19. století V. Volavka, Ruské lidové obrázky, Pražský hrad v renesanci a baroku, Umění Republikánského Španělska, Fresky Římského umění, Evropské malířství 16.-18. století, V. Michala, Maxe Švabinského, Sbírka starého umění N.G. Praha, Ludvíka Kuby, Obrazy národních umělců SSSR, H. Boettingera, Průvodce obrazárnou Pražského Hradu, Výstava Necuke,21x15 - 24x31 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
84351. Konvolut 25 uměleckých katalogů
Dražba ukončena:12.10.2022 22:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.09.2022 20:34:18 8923