2. pol. 20. stol. - Pavlačový dům

Kombinovaná technika - kresba, 41x41 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2. pol. 20. stol.
61369. Pavlačový dům
Dražba ukončena:15.07.2021 19:14:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč