17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin - Řím

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
116599. Konvolut 4 mědirytin - Řím
Dražba ukončena:02.06.2024 20:28:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč