1. pol. 20. stol. - Dámské hodinky Tina, obecný kov, délka pásku 17 cm

Nejdelší strana: 8 cm

Bez záruky chodu.

Pozn.: poškozeno.

1. pol. 20. stol.
124451. Dámské hodinky Tina, obecný kov, délka pásku 17 cm
Zbývá:7 dnů, 19 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč