Vladimír Gažovič - Ach, ta hlava Saloma

Litografie 17/26, 43x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Gažovič 1972. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1939
Slovenský grafik a ilustrátor.

Vladimír Gažovič
154327. Ach, ta hlava Saloma
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 1:20:20 17068