153873. Synagoga a radnice v Praze
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:01:00
153877. Zátiší s hliněným svícnem
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:03:00
153881. Konvolut 3 předmětů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "AV", hrubá hmotnost celkem 17,96 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:05:00
153884. Krajina na Slovensku
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:06:00
153887. Zimní večer v Krkonoších
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:08:00
153897. Konvolut 2 pozvánek, 3 vstupenek a ručně číslovaného výtisku Krále Lávry
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:13:00
středoevropský malíř kolem roku 1900
153900. Pevnost
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:14:00
153905. Complete acceptance of love
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:17:00
153908. Konvolut 3 grafických prací: Bohuslav z Lobkovic, Arnošt z Pardubic a Kosmas
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:18:00
153909. Hlubinná geometrie
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:19:00
Augustin Němejc a Adolf Doležal
153918. Konvolut 2 prací
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 01.02.2026 20:23:00