Viktorie Chaloupková - Blíženci

Nejdelší strana: 85 cm

Autorský tisk, 72x65 cm. Signováno vpravo dole V. Chaloupková. Rámováno.

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

doporučujeme
154477. Blíženci
Zbývá:9 dnů, 14 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč