Bohumil Matějíček - Sedící dívka

Olej na plátně, 80x60 cm, signováno vlevo dole Matějíček, rám.

4527. Sedící dívka
Dražba ukončena:25.05.2016 19:18:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč