Trnka - Kůň v krajině

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Trnka 49. Rámováno.

Trnka
68602. Kůň v krajině
Dražba ukončena:07.11.2021 21:23:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč