střední Evropa 20. stol. - Konvolut 2 sběratelských krabiček cigaret

Rozměr balíčků: 12x5 cm, 12x4 cm.

Pozn.: Nerozbaleno, mírně poškozeno.

střední Evropa 20. stol.
99008. Konvolut 2 sběratelských krabiček cigaret
Dražba ukončena:16.07.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.07.2023 19:27:40 2265
500 Kč 13.07.2023 11:36:34 8622