Střední Evropa 19. stol. - Sv. Anna vychovává Pannu Marii

Olej na plátně, 40x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
88742. Sv. Anna vychovává Pannu Marii
Dražba ukončena:25.01.2023 20:50:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč