Olej na plátně, 40x32 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Restaurováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Nejdelší strana: 53 cm