Štefan Čonka - Polní práce

Nejdelší strana: 68 cm

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole Čonka 22. Rámováno.

o autorovi: 1976, Michalovce
Slovenský krajinář, autodidakt.

Štefan Čonka
128733. Polní práce
Zbývá:27 dnů, 15 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč