Signováno nečitelně - Bučice

Olej na sololitu, 37x100 Signováno vlevo dole nečitelně. J Ostrovský 66 ? Rámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

vydraženo velký formát
Signováno nečitelně
100608. Bučice
Dražba ukončena:13.08.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.08.2023 11:45:51 13353
500 Kč 06.08.2023 17:23:04 411