signatura nečitelná - Pražské nábřeží

Detail položky

Detail položky

Lept, 22x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 54 cm

vydraženo
signatura nečitelná
99850. Pražské nábřeží
Dražba ukončena:30.07.2023 21:33:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč limit (30.07.2023 21:30:03) 9751
500 Kč 28.07.2023 19:46:27 1101