Suchá jehla, 31x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 54 cm