Šárka Hrouzková - Konvolut 2 prací - Úplněk a Hlava

Oleje na sololitu, 30x30 cm. Signovány Hrouzková. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1954
Výtvarnice. Studovala FF UP v Olomouci, obor výtvarná teorie a výchova. Působila jako pedagog na Ostravsku, od r. 2000 členka soukromého Výtvarného studia v Dolním Újezdě u Litomyšle, kde se věnuje práci s výtvarně nadanými dětmi a mládeží. Je členkou Unie výtvarných umělců pardubického regionu a Klubu Konkretistů (KK3).

Šárka Hrouzková
83005. Konvolut 2 prací - Úplněk a Hlava
Dražba ukončena:28.08.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (28.08.2022 20:28:14) 5305
500 Kč 28.08.2022 20:03:51 2758