Tisky. Desky 33x43 cm. Signovány Volné listy.
Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 43 cm
Desky se 23 tisky - reprodukce obrazů z druhé poloviny 19. století.