různí autoři - Krasoumná Jednota pro Čechy v Praze svým členům roku 1894, 1896 ad.

Tisky. Desky 33x43 cm. Signovány Volné listy.

Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 43 cm

Desky se 23 tisky - reprodukce obrazů z druhé poloviny 19. století.

různí autoři
100630. Krasoumná Jednota pro Čechy v Praze svým členům roku 1894, 1896 ad.
Dražba ukončena:13.08.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.08.2023 20:11:23 13380
500 Kč 13.08.2023 12:21:40 13222