různí autoři - Konvolut 7 olejomaleb

Olejomalby, od 28x93 cm do 80x110 cm. Většina signována. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
99540. Konvolut 7 olejomaleb
Dražba ukončena:23.07.2023 20:47:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (23.07.2023 20:44:36) 5305
500 Kč 12.07.2023 13:11:23 11458