Rudolphe Fornerod - Snopy za vsí

Akvarel, 20x28 cm. Signováno vpravo dole Fornerod 94. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1953
Švýcarský malíř.
Studoval na Ecole des Beaux-Arts u. Académie Julian, Paříž, u. A. Jules Lefebvre a Tony Robert - Fleury. Fernerod se věnoval především žánrovým scénám, portrétům, zátiším a krajinám. Ve dvacátých letech byl v Paříži ovlivněn Picassem a Vlaminckem. Díla tohoto období mají kubistické tendence.
Díla jsou ve sbírkách muzeí v Paříži (Musee d`Art Modern), Lausanne, Montpellier, Glasgow a Tokiu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 572 850,-Kč.

Rudolphe Fornerod
65156. Snopy za vsí
Dražba ukončena:30.09.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 12.09.2021 8:38:45 7276