podle Gerarda Terborcha ryl Hanfstaengl - Hra na kytaru

Nejdelší strana: 58 cm

Heliogravura, 33x29 cm. Signováno v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.. Rám i papír mírně poškozen.

podle Gerarda Terborcha ryl Hanfstaengl
98824. Hra na kytaru
Dražba ukončena:09.07.2023 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.07.2023 21:35:22 766
500 Kč 09.07.2023 17:25:25 13222