Kombinovaná technika, 53x34 cm. Signováno vlevo dole P. Fleischmann. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1898 - 1978
Narodil se v tehdejším Německu jako český Žid. Studoval v Praze a v Mnichově. V roce 1939 utekl před válkou do Švédska, kde také zemřel. Podnikl řadu studijních cest a jeho díla se vystavovala na mnoha zahraničních výstavách.