neznámý autor  - Torzo muže

Bronz, celková výška 37 cm. Neznačeno. Pozn.: Mírně poškozeno.

neznámý autor
86927. Torzo muže
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč