Pastel, 14x14 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 19 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci