Milada Šindlerová - Hra vln - Moře u Viga - Kvalitní ručně řezaný dobový rám

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole M. Šindlerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1923 - 2011

114635. Hra vln - Moře u Viga - Kvalitní ručně řezaný dobový rám
Dražba ukončena:14.04.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč