Milada Šindlerová - Cesta s domy

Olej na plátně, 70x67 cm. Signováno vlevo dole M. Šindlerová. Rám.

Pozn.: Rám i malby poškozeny. Plátno v místě protrženo.

o autorovi: 1923 - 2011

23963. Cesta s domy
Dražba ukončena:01.11.2018 21:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč