Milada Šindlerová - Výhled z ateliéru

Olej na plátně, 60x45 cm, nesignováno, rám.

1875, Bohušovice u Terezína - 1941, Praha
V Praze byla studentkou umělců Jansy, Kalvody a V. Strettiho. V Paříži se poté učila u Charlese Guérina. Pět let žila ve španělském Madridu odkud si přivezla mnoho krajinářských obrazů a grafik. Věnovala se také malbě zátiší.

Pozn.: Restaurováno. Vzadu pozůstalostní štítek.

6639. Výhled z ateliéru
Dražba ukončena:01.12.2016 19:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč