Mikhail Chemiakin - Na pohřbu

Litografie, 35x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Chemiakin. Rám, pasparta, sklo.

doporučujeme
Mikhail Chemiakin
86926. Na pohřbu
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč