Mikhail Chemiakin - Na pohřbu

Litografie, 35x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Chemiakin. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1943
Ruský malíř, sochař, scénograf a vydavatel

Mikhail Chemiakin
86926. Na pohřbu
Dražba ukončena:07.12.2022 20:17:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč