Litografie, 32/160, 60x43 cm. Signováno tužkou vpravo dole Michal Škapa. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1978
Výtvarník spojený s českou graffiti scénou. Pracuje s různými médii a formáty, od nástěnných maleb, akrylových abstrakcí a figurálních kompozic airbrush technikou k site-specific instalacím a prostorovým objektům. Pracuje také jako grafický designér.