Michal Škapa - Stay Strong

Litografie, 32/160, 60x43 cm. Signováno tužkou vpravo dole Michal Škapa. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1978
Výtvarník spojený s českou graffiti scénou. Pracuje s různými médii a formáty, od nástěnných maleb, akrylových abstrakcí a figurálních kompozic airbrush technikou k site-specific instalacím a prostorovým objektům. Pracuje také jako grafický designér.

154335. Stay Strong
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč