Kombinovaná technika na plátně, 45x45 cm. Signováno dole uprostřed M. Bauer 003. Nerámováno.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na VŠUP v Praze. Umělecky se vyjadřuje abstraktními obrazy, monochromně a se střídmou geometrií a hlubokou strukturou.