Michal Bauer - Vlny

Kombinovaná technika na plátně, 45x45 cm. Signováno dole uprostřed M. Bauer 003. Nerámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na VŠUP v Praze. Umělecky se vyjadřuje abstraktními obrazy, monochromně a se střídmou geometrií a hlubokou strukturou.

Michal Bauer
154308. Vlny
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč