Meon Smells - Training Mode

Nejdelší strana: 30 cm

Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 30x24 cm. Monogramováno vpravo dole autorskou pečetí M.S., datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.

o autorovi: 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

115678. Training Mode
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč