Nejdelší strana: 40 cm
Kombinovaná technika- akryl, spray, malba, 40x30 cm. Monogramováno vlevo dole MS. Datováno vpravo nahoře 24. Nerámováno.
o autorovi: 1986
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.